Wiedz wszystko o wszystkim w ... Twojej firmie


„Jeśli masz wiedzę, to możesz zarządzać. Jeśli jej nie masz to … niewiele możesz.”

System monitoringu zużywanej energii i procesów w firmie, potrafi odpowiedzieć na bardzo wiele pytań, niektóre z nich to:

  • ile kosztuje mnie energia w poszczególnych działach, obszarach czy sekcjach w firmie?

  • gdzie zużywam jej najwięcej i gdzie mogę tym najlepiej zarządzać?

  • w jaki sposób mogę dać cele dla kierowników działów związane z oszczędnościami energetycznymi?

  • jak mogę wyeliminować niepożądane zachowania i jednocześnie wprowadzić zasady związane z poszanowaniem energii w firmie?

  • gdzie powinienem poszukać przestrzeni do modernizacji, które zwiększą efektywność energetyczną?

  • jak mogę automatycznie rozliczać swoich najemców, tak by rozliczenie następowało w jednym czasie w wielu rozproszonych miejscach (np. rozsiane po całym kraju galerie handlowe z podnajemcami powierzchni sklepowej, etc.)


Obszary zastosowań:


Stosowane przez nas rozwiązania, służą uzyskaniu wiedzy, która przekłada się na efektywne i zredykowane średnioroczne oszczędności energii finalnej oraz optymalne zarządzanie w firmie. Nie dotyczy to wyłącznie energii.

Możemy również monitorować:

  • efektywny czas pracy spawaczy, gdzie możesz zacząć płacić spawaczowi za długość położonej spoiny a nie za dniówkę,

  • efektywny czas pracy operatorów maszyn, gdzie możesz monitorować rzeczywisty czas pracy na maszynie oraz czas ponadnormatywnych przerw,

  • organizację pracy pod kątem następujących po sobie procesów, czyli czas niepotrzebnych przestojów, wynikających z nieodpowiedniej organizacji pracy,

  • wiele innych parametrów, które stanowią o Twoim sukcesie finansowanym opartym o odpowiednie i efektywne wykorzystanie zasobów.

Zapraszam do zakładki Case Study gdzie opisujemy sytuacje i korzyści jakie odnieśli nasi Klienci z zastosowanych systemów

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 
1Liczne wdrożenia
Posiadamy wdrożenia w różnorakich sektorach (produkcja przemysłowa, kontrola czasu pracy spawaczy, rozliczanie najemców galerii handlowych, systemy nadzoru jakości produkcji, etc.), co pozwala nam budować pakiety dedykowanych rozwiązań dla określonej branży.
2Kreatywny zespół
Dzięki szerokiemu spojrzeniu połączonemu zespołowi automatyków, elektryków, specjalistów zarządzania czy sprzedawców technologii, tworzymy rozwiązania, które pozwalają przekrojowo spojrzeć na wyzwania stojące przed naszym Klientem i znaleźć optymalne rozwiązania.
3Otwarte głowy
Unikamy „zaszufladkowania” w oparciu o już posiadane rozwiązania, wciąż tworzymy nowe, gdzie zespół IT wspiera nas w dostarczaniu wiedzy poprzez generowane raporty w sposób dostosowany do oczekiwań Klienta.
 

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu


Zadzwoń teraz