TENERGIS - specjaliści od efektywności energetycznej

Jeśli chcesz obniżyć koszty energii (koszty prądu, ogrzewania) w swoim przedsiębiorstwie, dobrze trafiłeś. Zleć nam audyt energetyczny a my, podpowiemy Ci, gdzie szukać oszczędności, aby zmniejszyć koszty mediów energetycznych w Twoim przedsiębiorstwie.

Napisz do nas


  Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy pomagają przedsiębiorcom w zoptymalizowaniu zużycia energii w ich firmach oraz znalezieniu rozwiązań pozwalających na zwiększenie efektywności energetycznej. Nasze usługi obejmują przeprowadzenie audytów energetycznych przedsiębiorstwa, analizę zużycia energii oraz przygotowanie raportów zawierających zalecenia dotyczące poprawy efektywności energetycznej. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu oszczędności energii oraz optymalizacji zużycia energii w ich firmie.

  Działamy na rynku od 2016 roku. Przeprowadziliśmy szereg analiz oraz zaproponowaliśmy wiele rozwiązań, w tym także nieoczywistych metod na zminimalizowanie kosztów zużycia prądu w firmie, a co za tym idzie zmianę metod zarządzania przedsiębiorstwem. Z nami otrzymają Państwo fachową pomoc, która będzie dopasowana indywidualnie do prowadzonego biznesu.

  Działamy w całej Polsce, wykonując audyt energetyczny przedsiębiorstwa w Katowicach, Warszawie, Gdańsku czy Szczecinie oraz pozostałych miastach. Największą uwagę skupiamy jednak na audycie energetycznym na Śląsku, ponieważ nasza siedziba mieści się w Mikołowie.

  Zapraszamy do kontaktu, który pozwoli Państwu przekonać się, jak rozległą wiedzę mają nasi specjaliści. Przeprowadzą nie tylko audyt energetyczny firmy, ale także odpowiedzą na wszelkie trapiące pytania związane z tym tematem.

  Dokładamy wszelkich starań, by na zapytania odpowiadać możliwie najszybciej, ale i rzetelnie oraz wyczerpująco. Głęboko wierzymy, że edukacja Klienta jest kluczowym zadaniem oraz drogą do owocnej współpracy, z której obydwie strony będą zadowolone.

  Mogą Państwo nawiązać z nami kontakt w szybki, wygodny sposób za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego, jak i napisać wiadomość e-mail lub zadzwonić.

  Nie możemy doczekać się możliwości wykonania audytu energetycznego dla Państwa przedsiębiorstwa i zaproponowania efektywnych zmian w zakresie zużycia energii! Jeśli szukasz specjalistów od audytu energetycznego w Katowicach, na Śląsku, czy w całej Polsce — skontaktuj się z nami.