Poznaj Tenergis


„Promujemy ekologiczne rozwiązania, które obniżają koszty naszych Klientów”.

Prowadzimy projekty w zakresie oszczędności w zużyciu mediów energetycznych. Kluczowym elementem jest analiza aktualnej sytuacji i potrzeb wraz z propozycją kompleksowych rozwiązań w zakresie redukcji kosztów mediów energetycznych lub sposobów zarządzania zużyciem tych mediów.

Współpracujemy z wiodącymi europejskimi dostawcami, co przekłada się na budowanie serwisu obsługi na wysokim poziomie. Ponadto pozwala to na szybką i powtarzalną reakcję w ramach potrzeb naszych Klientów.

Audyty energetyczne (firm, budynków, urządzeń, instalacji, etc.)

Najczęściej pierwszym krokiem we współpracy z Klientem jest przeprowadzenie audytu. Może to być podstawowy audyt, określający aktualną sytuację Klienta który posłuży przygotowaniu rozwiązań i oferty. Może to być w pełni formalny audyt zakończony oficjalnym raportem, gdzie taki raport jest niezbędny do ubiegania się o różnego rodzaju dofinansowania bądź jest wymagany prawem.

Współpracując z dużymi przedsiębiorstwami (zatrudnienie powyżej 250 osób i/lub obrót roczny na poziomie 50 mln EURO) realizujemy audyty energetyczne wymagane ustawą z dnia 20 maja 2016 o Efektywności Energetycznej, które muszą być powtarzane co 4 lata.

Ponadto realizujemy audyty EPC czyli audyty energetyczne niezbędne do uzyskania Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Budynku.

 

Sprawdź naszą ofertę


Współpracujemy z wiodącymi europejskimi dostawcami, co przekłada się na budowanie serwisu obsługi na wysokim poziomie. Ponadto pozwala to na szybką i powtarzalną reakcję w ramach potrzeb naszych Klientów.

LED lighting

We are a representative of 3 European companies producing a very wide range of LED lighting, including: Fagerhult..

Cloud Industries

Cloud system Industries, with which we can measure and report in real time, the following operating parameters: electricity consumption..

Infrared heating

In the natural environment, infrared radiation is widespread. Natural sources of infrared radiation are the sun and fire..

Audyty energetyczne

Najczęściej pierwszym krokiem we współpracy z Klientem jest przeprowadzenie audytu. Może to być podstawowy audyt, określający aktualną..

Do you have questions?
Contact us


Contact us
Zadzwoń (kliknij)
725888812